Fout
 • JUser: :_load: Kan gebruiker met ID: 56 niet laden

Uitgaven

Nr 10, winter 2011

nr 10 december 2011

Voorwoord van de voorzitter

Voor u ligt het tiende nieuwsblad van het LVP als kerstnummer 2011. Op de voorpagina foto uit de oude doos ziet u de Gorinchem V in het ijs. Waar we vorig jaar rond  deze tijd al veel sneeuw en ijs hadden gehad, koersen we nu af op een groene kerst. En dan even een paar dagen  gas terug na een druk jaar. Veel energie is gestoken in de uitbouw en acceptatie van de organisatie waar wij  voor staan. Een platform gebaseerd op de inzet van een kern van enkele vrijwilligers die voor alle veren zaken voor elkaar weten te boksen. Weer zijn er successen te melden zoals een entreekorting en een lager tarief voor  de kleinere veren om met ons mee te doen en te denken.

Begin 2012 wordt extranet gelanceerd met informatie  voor de veren en alleen toegankelijk voor onze leden. We hopen dit in gesprek met onze leden verder uit te bouwen tot een bruikbaar instrument met meerwaarde voor het samen en v vooral verenigd optrekken. We hebben daar wel nog meer leden voor nodig, ook en misschien wel vooral in tijden dat het economisch minder gaat. Leden die ons vertrouwen en die een zeer acceptabele contributie betalen, maar daarvoor veel terugkrijgen.  We hebben 2012 dan ook bestempeld tot het jaar waarin we actief leden gaan werven. Laten we samen zorgen dat gemeenten, provincies en Rijkswaterstaat, maar ook het CBRB zelf ons als de gesprekspartners gaan  zien namens de branche. Een gesprekspartner die je liever vooraf aan tafel wil hebben dan achteraf op je nek!

Namens het hele bestuur wens ik de lezer een goed kerstfeest en een gezond en voorspoedig 2011! Bent u nog geen lid? Nu sijt wellekome!
 
Johan Hania

Inhoudsopgave

 • Voorwoord van de voorzitter
 • Nieuwe pont ‘Veerkracht’ tussen Gouderak en Moordrecht gedoopt
 • Eerste hulp bij hartaanval via Waterbus
 • Verplichting Rijnvaartverklaring voor veerponten
 • Keuring en certificering veerponten
 • Wist u dat?
 • Pont Vierlingsbeek-Bergen gedoopt
 • Extranet per 1-1-2012 overleggroep veerdiensten
 • Zomaar een bijzonder pontje
 • Vervoer over water trekt vooral fietsers
 • Voortgang besprekingen CLNI verdrag voor het personenvervoer
 • Lid worden van de overleggroep veren? Gewoon doen!
 • Verhuizing hoofdsponsor SWETS ODV 

Download de uitgave: icon Nr 10, winter 2011
Ga naar boven