Fout
 • JUser: :_load: Kan gebruiker met ID: 56 niet laden

Nr 15, zomer 2014

nr 15 augustus 2014Voorwoord van uw voorzitter

Langzaam manoeuvreren we de goede kant op met samenwerking binnen de veren branche. Zowel ons bestuur als dat van de VEEON krijgt in de gaten dat samenwerken en misschien wel samengaan voor alle partijen het meeste oplevert. Noem het een transitie zonder haast; goede gesprekken zijn gaande en die zien we liever niet mislukken. We spiegelen ons daarbij tegen een achtergrond van voortgaande successen voor onze leden en niet-leden met de BTW kwestie en de recente overhandiging van de brochure “Veilig langs een veerpont”. Daarover meer in deze uitgave. Ook meer over het afscheid van ons gewaardeerd bestuurslid van het eerste uur Pieter de Boer. Alex Kwakernaak stelt zich voor als nieuw LVP bestuurslid en we heten hem van harte welkom. Ik wil toch ook even van de gelegenheid gebruik maken om hier waardering voor onze nieuwe LVP secretaris Maira van Helvoirt uit te spreken. Met haar steun gaan we de komende anderhalf jaar aan de samenwerking binnen de branche uitvoering geven. En ik heb er alle vertrouwen in.

Uw LVP voorzitter,

Johan Hania

Inhoudsopgave

 • Voorwoord van uw voorzitter
 • Brochure “Veilig langs een veerpont” overhandigd
 • Afscheid bestuurslid Pieter de Boer
 • Nieuwsbrief “Fährmann”
 • Uitbreiding LVP bestuur.
 • Even voorstellen: “Alex Kwakernaak”
 • Nieuws van de Vereniging Vrienden van de Voetveren
 • Fotowedstrijd “Maak een foto van een veerpont zonder veerpont”
 • Exclusieve veerdienst alleen voor Google-medewerkers
 • Collegiaal gesprek of vrijage?
 • CROW Kennisplatform Personenvervoer over water in de steigers
 • Damen Shipyards Group en Vereniging
 • Natuurmonumenten ontwikkelen samen ‘groene’ veerpont
 • Veerhaven Den Helder klaar voor de toekomst
 • BTW tarifering veerdiensten blijft ongewijzigd
 • Onze leden per augustus 2014 

Download de uitgave: icon Nr 15, zomer 2014

 

Ga naar boven